|
Over Autobedrijf J. Hoiting |
|
85 jaar geleden startte opa Jan Hoiting aan de Hoofdstraat in Dalen in een boerderij op de plaats van het huidige bedrijf zijn eerste werkzaamheden. Het begin van Autobedrijf J. Hoiting.

Nadat opa Jan Hoiting plotseling overleed namen zijn zoons Henk en Jan Hoiting het bedrijf als vanzelfsprekend over. Henk Hoiting beëindigde zijn werkzaamheden in 1984 en Jan Hoiting zette het bedrijf voort.
In 1988 begon Jan jr. en in 2000 koos ook Inge de Ridder-Hoiting voor het werken binnen dit familiebedrijf.
In 2006 heeft Jan Hoiting jr. het bedrijf in Emmen overgenomen en concentreerd zich nu op een ander merk.
Johan de Ridder en Inge de Ridder-Hoiting zetten samen de Renault garage in Dalen voort.
Dit bedrijf is in de loop der jaren uitgegroeid tot een veelzijdige, klantgerichte, en kwalitatief goede en gezonde onderneming met ruime Renault ervaring.
Renault Hoiting in Dalen uw Renault dealer voor Zuid Oost Drenthe!
Openingstijden
Verkoop
ma - vr van 8.00 tot 18.00
zaterdag van 9.00 tot 17.00
koopavond op vrijdag tot 20.30
Werkplaats
ma - vr van 8.00 tot 1700
|